Co mówią o Warsztatach?

Wspaniałą atmosferę Warsztatów zawdzięczamy naszym uczestnikom. Zobacz kogo masz okazję u nas poznać i dowiedz się o ich wrażeniach z kursów.

Jestem przeszczęśliwy, że skorzystałem z polecenia i wybrałem Sowę. Przy wielu zaletach nauki z nimi największą jest to, że Marcin i Marta naprawdę chcieli mnie nauczyć norweskiego.

Uczestniczyłam już w większości zajęć Nocnej Sowy :D Aktualnie, od dobrych paru miesięcy uczęszczam na treningi słownictwa i jakoś nie mogę przestać!

Bardzo polecam Nocną Sowę oraz Martę i Marcina :D wszystkim tym, którzy stracili już nadzieję, że kiedykolwiek nauczą się norweskiego. Leniuchy i wstydliwe osoby, również przezwyciężą tu swoje słabości!

Po paru latach mieszkania w Norwegii to aż wstyd aby nie mówić po norwesku. Byłbym daleko w lesie gdyby nie Nocna Sowa. Na intensywną naukę norweskiego poświęciłem te 3 kursowe miesiące i potrafię się dogadać.

Nocna Sowa to miejsce gdzie nawiązują się interesujące znajomości i nowe przyjaźnie. To miejsce, gdzie zdobywasz pewność siebie i przełamujesz barierę językową.

Warsztaty w Nocnej Sowie dały mi poczucie, że moja nauka ma sens, a to daje chęć i radość. Polecam wszystkim, zwłaszcza tym, którzy mają wiele przeszkód – mam 45 lat, dojeżdżam 100 km. ;)

Marta i Marcin nauczają języka norweskiego unikalną metodą, która pozwoliła mi na łatwe i szybkie przyswojenie wiedzy. Atmosfera na zajęciach jest bardzo pozytywna, a sposób przekazu jest jasny i sprecyzowany, co sprawia, że ćwiczenia językowe wykonuje się z przyjemnością. Polecam wszystkim.

Do warsztatów zachęcił mnie mój brat, który sam uczęszczał na zajęcia w Nocnej Sowie. Widząc efekty jakie uzyskał pomyślałem czemu nie spróbować.

Bardzo podoba mi się warsztatowa forma prowadzenia zajęć, praca w małych grupach i kreatywne podejście prowadzących. Poza tym na blogu można znaleźć dużo ciekawych wyjaśnień. Nocna Sowa zmieniła moje podejście do nauki norweskiego. Szczerze polecam i dziękuję Marcie i Marcinowi :)

Trafiłam tutaj po kilkukrotnych nieudanych próbach nauki języka norweskiego, z ogromną dozą niewiary, że ktoś mnie przekona do języka. Myślę, że Marcinowi i Marcie to się udało. Zajęcia są prowadzone w sposob profesjonalny, jasny i klarowny. Gramatyka norweska w ich wydaniu jest łatwa i prosta. Wspaniały duet! Po zajęciach czuję 'moc' i mam w sobie wiarę, że nauczę się języka norweskiego. Mam ogromny apetyt na więcej… Z pełną odpowiedzialnością polecam! Przyjdźcie, a będziecie zadowoleni.

Nocną Sowę odkryłem przypadkowo, kiedyś ktoś ze znajomych polubił stronę na Facebooku. Blog okazał się strzałem w dziesiątkę! Wszystkie moje niepewności, zapytania i problemy rozwiązałem z pomocą Sowy. Marcin z Martą są nieszablonowi, nie posługują się sztampą w prowadzeniu warsztatów. Małe grupy i wysoki poziom zaangażowania prowadzących są atutem Nocnej Sowy! Spróbuj – nie pożałujesz!

Nocna Sowa jest dla tych, którzy naprawdę chcą się nauczyć norweskiego. Mała grupa oraz forma nauki w postaci warsztatów sprawia, że trzeba czynnie uczestnić w zajęciach. Jeśli nie lubisz wydawać bez sensu pieniędzy jak ja, to inwestycja w Nocną Sowę będzie strzałem w dziesiątkę. :)

Marcin i Marta to ludzie z pasją, którzy z wielkim zaangażowaniem przekazują wiedzę. Dzięki zajęciom w formie warsztatów przełamałam barierę mówienia. Nauka języka norweskiego okazała się prawdziwą przyjemnością. Już nie mogę doczekać się kolejnych zajęć!!! <3

Polecam wszystkim, którym nie do końca odpowiada klasyczna forma zajęć! Prowadzący są ludźmi z pasją i od samego początku, w bardzo zręczny sposób, angażują uczestników w zajęcia, co w zaskakująco krótkim czasie sprawia, że przełamujesz w sobie barierę i zaczynasz używać norweskiego!

Polecam z ręką na sercu. A za co? Za pełen profesjonalizm, kreatywne podejście do nauczania, zaangażowanie prowadzących i, co najważniejsze, nie wieje nudą jak ze szkolnej ławy. Polecam wszystkim, których zawiodły tradycyjne kursy.

Zadziwiające jest jak dużo można nauczyć się w tak krótkim czasie!!! Ja czuję się zmobilizowana i zainspirowana do dalszej nauki.

Profesjonalizm połączony z pozytywną energią i zrozumiałym przekazem tworzy dobrą technikę nauczania, która sprawiła że byłem bardzo zadowolony z przebiegu Warsztatów. Polecam w stu procentach!

W końcu zaczęłam używać języka w domu, w codziennych sytuacjach. Nie wstydzę się. Gadam. Trenuję. Rozwijam się.
Podczas kursu nauczyłam się też najważniejszego – jak uczyć się efektywnie i bez nudy, co wcale nie jest takie oczywiste.
Wszyscy nauczyciele jakiegokolwiek języka powinni mieć takie podejście jak Marta i Marcin, świat byłby o niebo lepszy ;-) Bardzo dziękuję.

To pierwsze tego typu zajęcia, gdzie nie zerkam co chwilę na zagarek, odliczając minuty do przerwy lub zakończenia spotkania. Zajęcia prowadzone są w ciekawy sposób, w luźnej atmosferze, w której panuje wzajemny szacunek, co sprawia, że z chęcią przychodzę na zajęcia. Zagadnienia na spotkaniach tłumaczone są tak, że nie da się nie zrozumieć. Dodatkowo Marta i Marcin zarażają pozytywną energią, co przekłada się na sposób prowadzenia zajęć. :) Żałuję, że spotkania trwają tylko 4 tygodnie. Treningi Wymowy to dla mnie bomba!

Byłam bardzo uprzedzona do uczenia się języka norweskiego od Polaków, ale po kilku wizytach na blogu Marty i Marcina stwierdziłam, że dam im i sobie szansę. I to była najlepsza decyzja!

Osoby nauczające z taką pasją jak Marta i Marcin mogłabym wyliczyć na palcach jednej ręki. Estetyka prowadzenia zajęć nie pozwala się zgubić, a przygotowane przez nich małe elementy zaskoczenia sprawiają, że jestem w pełni skupiona przez cały czas. Najważniejsze jednak, że znudzenie i zniechęcenie, które towarzyszyło mi podczas samodzielnej nauki zastąpiła ciekawość i entuzjazm. Po prostu chcę się uczyć i odkrywać język norweski.

Polecam w 100%! Warsztaty prowadzone w kreatywny sposób przez dwójkę wspaniałych ludzi. Indywidualne podejście do każdego, super atmosfera bez niepotrzebnego stresu i do tego zero nudy :) Jesteście fantastyczni, dziękuję za wszystko kochane Sówki!! :)

Nocna Sowa jest wyjątkowa dlatego, że Warsztaty prowadzi dwoje wyjątkowych ludzi. :) Przy nich język norweski staje się łatwy, miły i przyjemny. Wiedzą jak dobrze dotrzeć do człowieka. Polecam wszystkim NS nie tylko ze względu na prowadzących kurs, ale także można tu spotkać bardzo interesujących ludzi. Pozdrawiam i zachęcam wszystkich do nauki.

Na warsztatach ugruntowałem swoją wiedzę z języka i przede wszystkim zacząłem mówić po norwesku. Polecam Nocną Sowę. :)

Najlepszy kurs ever! W końcu zrozumiałam gramatykę.

Odkąd przyleciałam do Norwegii wiedziałam, że muszę nauczyć się języka. Nie było mnie wtedy stać na kurs, więc zaczęłam uczyć się sama. Wielka szkoda, że nie znałam wcześniej Nocnej Sowy. Wiem, że na kolejny kurs też się zapiszę, ponieważ zajęcia prowadzone przez Martę i Marcinaw przyjaznej atmosferze i można się na nich dużo nauczyć.

Uczęszczałem na kurs w Polsce i w Oslo. Do tej pory nie spotkałem tak fantastycznych ludzi, którzy w łatwy sposób tłumaczyli wszystkie zasady. Dzięki Nocnej Sowie rozwiązałem większość swoich problemów związanych z językiem norweskim. Z pewnością zapiszę się na kolejne warsztaty. Polecam wszystkim.

Właściwi ludzie, właściwe miejsce, właściwy czas! 'Nocna Sowa' to dwójka niesamowicie kreatywnych ludzi, którzy wiedzą co robią. Warsztaty poszerzają słownictwo, polepszają wymowę, pomagają zwrócić uwagę na najważniejszą gramatykę. Czas spędzony na nauce nie jest zmarnowany. Każdy kto chce zainwestować w siebie i w naukę języka norweskiego, powinien bez zastanowienia wybrać Nocną Sowę!

Dzięki warsztatom gramatyka norweska zaczęła mieć dla mnie duże znaczenie. Zawsze rozmawiałam po norwesku nie zwracając uwagi na to, czy to poprawnie czy nie. Sądziłam, że jeśli ktoś będzie chciał, to zrozumie, co chcę powiedzieć. Teraz wiem, że dla samej siebie dobrze jest znać gramatyczny szyk zdania. Dzięki temu pewniej rozmawiam po norwesku. Warsztaty prowadzone są idealnie. Doceniam indywidualne podejście do ucznia. Polecam.

Już na pierwszych zajęciach poczułam, że jestem we właściwym miejscu z właściwymi ludźmi. Na zajęciach panuje przemiła atmosfera, każdy uczestnik kursu jest tak samo ważny. Zajęcia prowadzone są w ciekawy sposób, tak aby każdy kto rozpoczyna naukę norweskiego mógł przeżywać wspaniałą przygodę.

Zaintrygowała mnie nazwa. Mogę się uczyć tylko nocami, więc 'nocna' to było coś w sam raz dla mnie i do tego 'sowa', symbol mądrości.

Zanim zdecydowałam się na kurs w Nocnej Sowie uczyłam się już języka norweskiego wcześniej i nawet w miarę się nim posługiwałam w życiu codziennym.

Warsztaty godne polecenia ze względu na dobrą atmosferę sprzyjającą nauce, jasne i ciekawe tłumaczenie zasad gramatyki, małą grupę.

Zajęcia są prowadzone w małych grupach, więc nie da się być nieaktywnym. :) Trzy godziny mijają bardzo szybko i nie ma chwili nudy. Chyba najlepszą rekomendacją jest to, że zapisałam się już na dwa kolejne kursy. :)

Jeśli myślisz, że jesteś jedyną na świecie osobą, której norweski nie chce 'wejść do głowy,' to są zajęcia dla Ciebie.

Marta i Marcin to młodzi, odpowiedzialni ludzie mający wyraźną wizję metod nauczania norweskiego.

Nie jestem typem, który dobrze czuje się ślęcząc nad książkami, dlatego forma warsztatów wydała mi się bardzo zachęcająca. Nie zawiodłem się.

Warsztaty Nocnej Sowy pokazały mi, że nauka nie musi być monotonna i wyczerpująca, ale może sprawiać dużo przyjemności.

Naukę norweskiego zaczynałam już kilka razy i w końcu, dopiero po warsztatach, przełamałam się i zaczęłam rozmawiać z Norwegami po norwesku.

Uwaga, Nocna Sowa uzależnia! Ukończyłam I etap warsztatów, z niecierpliwością oczekuję na następny. Marta i Marcin – pełen profesjonalizm, motywują do nauki w 100%. Polecam!

Jestem bardzo zadowolona z warsztatów. Podoba mi się to, że uporządkowaliście mi moją wiedzę. Teraz wiem, że nauka języka to przede wszystkim systematyczność i uczenie się tego, co jest nam najbardziej przydatne.

Warsztaty prowadzone przez Martę i Marcina to bardzo przyjemny i efektywny sposób nauki języka norweskiego.

Ciepła atmosfera. Jasno przekazana wiedza. Konkretnie i rzeczowo prowadzone zajęcia. Serdecznie polecam.

Super atmosfera podczas zajęć, ciekawe metody w tłumaczeniu zagadnień gramatycznych. No i można oczywiście poznać nowych, fajnych ludzi. Wszystkim chętnym naprawdę polecam. Do zobaczenia – może trafimy do tej samej grupy.

Zajęcia rewelacyjne!!! Wielka pasja, profesjonalizm i zaangażowanie Marty i Marcina sprawiają, że w każdym uczestniku warsztatów gromadzą się ogromne pokłady sił i motywacji do nauki. Gorąco polecam.

Uczenie się norweskiego z Nocną Sową to językowa przyjemność. Poczułam się zmotywowana do pracy i stan ten trwa :).

Warsztaty z Nocną Sową to świetny dowód na to, że ucząc się można dobrze się bawić. Ciekawe, kreatywne metody użyte podczas zajęć w interesujący sposób pomagają przyswoić sobie wiedzę niejednokrotnie uważaną za 'ciężko przyswajalną.' :) Spotkania są bardzo intensywne, dzięki czemu zawsze wychodzi się z nich z poczuciem dobrze i wartościowo spędzonego czasu. Polecam!

Od dłuższego czasu szukałam kursu, na którym mogłabym poznać i zrozumieć norweską gramatykę. Warsztaty Nocnej Sowy nie dość, że pozwoliły mi na to, to jeszcze sprawiły, że przestałam się bać używać tego języka w sytuacjach codziennych!

Warsztaty Nocnej Sowy pozwoliły mi przełamać strach i zacząć mówić po norwesku. Nic dodać nic ująć. Jesteście najlepsi. :) Dzięki.

Dzięki warsztatom z Nocną Sową przekonałem się, że język norweski nie jest taki straszny. ;) Cieszę się bardzo, że mogłem uczestniczyć w warsztatach. Atmosfera jest bardzo przyjazna i nikt nie czuje się jak na zajęciach w szkole. :)

Decyzja o zapisaniu się na warsztaty była bardzo spontaniczna. Stwierdziłam, iż na pewno mi to nie zaszkodzi, a nuż pomoże. I pomogło.

Ofertę kursów znalazłam na blogu Nocna Sowa. Jestem bardzo zadowolona, że zdecydowałam się na warsztaty. Polecam jak najbardziej wszystkim, którzy jeszcze nie rozpoczęli nauki języka norweskiego, ale także tym, którzy chcą się podszkolić. Na zajęciach panuje przemiła atmosfera, co zdecydowanie pomaga w nauce. Metody nauczania motywują do samodzielnej nauki – no cóż, samo nie przyjdzie :-) Ale ciekawe i bezstresowe warsztaty Marty i Marcina z dobrze objaśnionymi materiałami, na pewno przyspieszą efekty nauki. Więc, vil du snakke norsk? :-)

Dzięki warsztatom nauka norweskiego staje się przyjemnością, a nie koniecznością. :)

No właśnie, dlaczego Nocna Sowa? Oryginalna nazwa, warsztaty w kilkuosobowych grupach, brak książek i motto, które sprawia, że chcę. Aby nauczyć się języka norweskiego tutaj, trzeba po prostu mówić. I ja mówię. :) Skończyłem 1 etap, rozumiem bardzo dużo, rozmawiam nawet po norwesku w pracy i chcę więcej. Dziękuję.

Moja przygoda z Nocną Sową zaczęła się od znalezienia ich bloga. Nie sądziłam, że w Oslo jest taka szkoła – jaką sobie wcześniej wymyśliłam w głowie. :) Lepiej trafić nie mogłam!

Warsztaty uznaję za świetną inwestycję w przyszłość i zamierzam kontynuować naukę z Nocną Sową.

Dzięki warsztatom wiele trudnych dla mnie zagadnień gramatycznych, zostało w prosty sposób wyjaśnionych.

Warsztaty z Nocną Sową polecam każdemu, kto pragnie w krótkim czasie zacząć mówić po norwesku. Zagadnienia gramatyczne są wyjaśnione w łatwy i przystępny sposób. Nie ma mowy o nudzie. Marcin z Martą prezentują nowoczesne podejście w nauczaniu języka. Każdy z uczestników bierze aktywny udział w zajęciach a omawiane tematy są z życia wzięte.

Przez ostatni miesiąc nauczyłam się więcej norweskiego niż przez ostatni rok. Nocną Sowę wyróżnia umiejętność nauczania bezpodręcznikowego. Bogata wiedza i doświadczenie przekazywane są uczniom w sposób zabawny i łatwy do przyswojenia.

Moja historia z językiem norweskim zaczęła się mniej więcej rok temu. Uczęszczałam na zajęcia, które prowadziła rodowita Norweżka.

Dzięki miłej atmosferze nauka języka norweskiego staje się przyjemnością, a zajęcia w małej grupie prowadzone przez Martę i Marcina pomagają bardzo szybko przyswoić język.

Przez prawie 3 lata nie mogłam przemóc się do nauki języka norweskiego. Teraz wiem, dzięki warsztatom w Nocnej Sowie, że każdy kto ma chęci może nauczyć się języka norweskiego. Najważniejsze to dobrzy nauczyciele, jakimi są Marta i Marcin i wszystko jest prostsze. Z przyjemnością będę uczęszczać na kolejne poziomy.

Mogę z przekonaniem stwierdzić, że bardzo dużo wyniosłem z zajęć i są one godne polecenia każdemu, kto ma chęć do nauki. Podstawową zaletą jest możliwość zadawania pytań w języku polskim, co przy zagadnieniach gramatycznych jest bardzo istotne.

Razem z mężem uczęszczaliśmy na kurs do Marty i Marcina. Jesteśmy bardzo zadowoleni, bo nauczyliśmy się bardzo dużo. Po każdej lekcji mieliśmy coraz większą motywację do nauki. I co ważne, ja tam w końcu się przełamałam. :) Myślę, że jak ktoś będzie tylko chciał, to skorzysta na tych lekcjach w 100% tak jak My! ;)

Warsztaty przygotowane są profesjonalnie zarówno pod względem językowym, jak i metodycznym. Zaangażowanie osób prowadzących przyczynia się do dużej motywacji uczestników kursu. Jestem bardzo zadowolona ze sposobu w jaki prowadzone są zajęcia. Są bardzo ciekawe, żywe i czas mija bardzo szybko. Nie ma czasu na nudę. :) Marta i Marcin to profesjonaliści w każdym calu.

Od jakiegoś czasu nosiłam się z zamiarem nauki języka norweskiego. Podjęłam kilka prób, które przyniosły zniechęcenie. Dzięki Nocnej Sowie w końcu zrozumiałam i przekonałam się, że norweski nie jest straszny. Myślę, że warsztaty zaowocują w moim codziennym życiu. Dziękuję Wam Marto i Marcinie.

Ciekawe zajęcia w niewielkiej grupie sprawiają, że nauka języka jest prawdziwą przyjemnością. Dwoje nauczycieli zaangażowanych w swoją pracę i wykonujących ją z pasją, motywuje do działania. Moją pierwszą styczność z norweskim mogę uznać za sukces. :)

Czuję, że przez jeden miesiąc z Martą i Marcinem rozumiem i umiem więcej niż przez kilka miesięcy w poprzedniej szkole.

Rzetelność, sumienność, chęć przekazania i egzekwowania informacji, a także indywidualne podejście do każdego uczestnika kursu owocuje chęcią korzystania z wiedzy wyniesionej z kursu.

Szukałem kursu, dzięki któremu w końcu zacznę mówić po norwesku i… udało się! W niewielkiej grupie, przyjemnej, luźnej atmosferze i z dużym naciskiem właśnie na mówienie. Bardzo ważna okazała się dla mnie motywacja do samodzielnej pracy i bardzo cenne rady, dzięki którym wiele mogę nauczyć się poza kursem, a które po prostu dostałem w pakiecie.:)

Od razu po przyjeździe do Norwegii zapisałam się na warsztaty Nocnej Sowy. Naukę zaczęłam praktycznie od zera, a dzięki zajęciom, stałam się otwarta na język. Od pierwszych lekcji mogłam już mówić po norwesku w pracy, na mieście i najważniejsze, że czuję się MEGA zmotywowana do nauki!

Warsztaty Nocnej Sowy spełniły moje oczekiwania. Poszłam na warsztaty z pusta głową, a teraz potrafię powiedzieć i zrozumieć podstawowe pytania oraz przeczytać ze zrozumieniem proste teksty. Polecam Nocną Sowę wszystkim, ze względu na bardzo miłą i swobodną atmosferę, dużo humoru oraz bardzo ciekawy sposób prowadzenia zajęć. Marta i Marcin wykazali się niezwykłą cierpliwością i dokładnością. Gramatyka wcale nie jest taka straszna. Do zobaczenia (mam nadzieję, że w pełnym składzie 'BYSTRZAKÓW') w styczniu. ;)

Nocna Sowa to idealny wybór dla każdego kto chciałby w bardzo szybkim tempie teorię wprowadzić w praktykę. Do mnie najbardziej przemówił fakt, iż zajęcia prowadzone są w formie warsztatów. Nie przepadam za siedzeniem w szkolnej ławce. Marta i Marcin w pełni poświęcają całą swoją uwagę każdemu uczestnikowi i monitorują indywidualne osiągnięcia. Gorąco polecam.

Przerobiłem kilka kursów wcześniej. Niestety, cały czas nie mogłem w pełni zrozumieć zasad wymowy czy gramatyki. Na warsztatach w końcu dostałem odpowiedzi na najbardziej męczące mnie pytania. To był dobrze spędzony czas. Nocna Sowa okazała się tym czego szukałem.

Warsztaty Nocnej Sowy pokazały mi, że język norweski nie jest taki straszny i trudny. Marta i Marcin to wspaniali ludzie, którzy mają ogromną wiedzę i przekazują ją innym w fantastyczny i przyjemny sposób, bez żadnych nudnych podręczników. Atmosfera podczas zajęć jest bardzo sympatyczna. W czasie trwania kursu można poznać wielu wspaniałych ludzi. Warsztaty z Nocną Sową to najlepszy wybór! Gorąco polecam!

Miałam przyjemność uczestniczyć w warsztatach Nocnej Sowy. Odwiedziłam już kilka kursów i szkół, ale te warsztaty wywarły na mnie najlepsze wrażenie. Zaangażowanie i przede wszystkim przyjazna atmosfera sprzyjają intensywnej motywacji oraz nauce. Marta i Marcin to doskonali nauczyciele, którzy jako nieliczni potrafią trafić do ucznia. Niesamowite metody nauczania oraz świetna organizacja. Z czystym sumieniem polecam warsztaty Nocnej Sowy! Dziękuję. :)

Dzięki warsztatom w końcu zaczęłam rozumieć zasady gramatyki, nabrałam pewności siebie w codziennej komunikacji oraz przekonałam się, że nauka norweskiego może być naprawdę przyjemna. :) Warsztaty z Nocną Sową to najlepiej zainwestowany czas w naukę norweskiego. Polecam Nocną Sowę!!!

Nocna Sowa to przede wszystkim bardzo miła atmosfera na zajęciach w małych grupach. Wiele ciekawych ćwiczeń komunikacyjnych, dzięki którym można pokonać trudności mówienia w jezyku obcym. Wysokie kompetencje prowadzących. Polecam wszystkim.

Jasny przekaz, najbardziej przydatne informacje, ciekawe nietuzinkowe materiały. Dwójka prowadzących, którzy świetnie uzupełniają się nawzajem, przekazując wiedzę w niepowtarzalny sposób. Gorąco polecam.

Jestem bardzo zadowolona z warsztatów, jak i sposobu ich prowadzenia. Już nie mogę się doczekać kolejnego kursu. Wszystkich, którzy chcą nauczyć się norweskiego kieruję w ręce Marty i Marcina :-)

Rewelacyjna atmosfera i ciekawe metody nauczania. Zajęcia odbywają się w kilkuosobowych grupach, co pozwala na indywidualne podejście. Wszystkim gorąco polecam!