Co mówią o Warsztatach?

Ania F

Na Nocną Sowę natrafiłam przypadkiem. Zaintrygowała mnie nazwa. Mogę się uczyć tylko nocami, więc “nocna” to było coś w sam raz dla mnie i do tego “sowa”, symbol mądrości. Nazwa była idealną zachętą, żeby tam zajrzeć i taki okazał się blog Nocnej Sowy. Idealny. Przejrzysty układ graficzny strony, klarowna struktura zagadnień, zawiłości gramatyczne wyjaśnione w prosty sposób, ponadto wiele linków do innych pomocnych w nauce norweskiego stron internetowych. Wszystko to sprawiło, że kiedy pojawiła się informacja o warsztatach języka norweskiego, wiedziałam, że muszę tam być. A kiedy skończyłam warsztaty “Zaczynam mówić” wiedziałam, że muszę też być na kolejnych.

Te zajęcia są inne niż wszystkie. Prowadzący są nastawieni na ucznia, wprowadzają przyjazną atmosferę, zarażają swoją energią i zaangażowaniem w to co robią. Tym samym motywują wszystkich do pilnej nauki. Marta jest niekończącym się źródłem pomysłów na metody rozwijania słownictwa, inspiruje do poszukiwania szalonych i niekonwencjonalnych tematów, które później można opisać, po norwesku oczywiście. Marcin jest kompetentnym nauczycielem, który cierpliwie odpowiada na najbardziej dociekliwe pytania.

Właśnie skończyłam moje trzecie warsztaty “Uczę się gramatyki”. Przede mną jeszcze Warsztaty Pisania. Już nie mogę się doczekać, kiedy zasypię Martę i Marcina moimi opowiadaniami!!!