Co mówią o Warsztatach?

Ewelina

Śmiało mogę powiedzieć, że udział w Warsztatach nauki języka norweskiego dodał mi skrzydeł. Dzięki niemu znów uwierzyłam w siebie, zmotywowałam się do nauki oraz wyznaczyłam sobie cele do realizacji. Do tej pory miałam ogromny problem z przełamaniem bariery w mówieniu. Myślę, że dzięki warsztatom nabrałam pewności siebie i odwagi. Był to dla mnie miesiąc intensywnej pracy, ale dzięki temu widzę efekty i motywuje mnie to do dalszej nauki. Zajęcia prowadzone są w sposób profesjonalny w kameralnych grupach, co sprzyja lepszej koncentracji i podnosi poziom efektywności nauki.

Prowadzący wszystkie zagadnienia omawiają w sposób jasny i klarowny w oparciu o wiele przykładów, a wszelkie pojawiające się niejasności wyjaśniane są na bieżąco. Sam kurs uczy efektywnych metod nauki języka i skupia się na najważniejszych jej aspektach.

Uważam, iż podczas kursu zostały omówione wszystkie niezbędne zagadnienia, a poświęcony im czas został w pełni wykorzystany. Oczywiście zamierzam kontynuować naukę, a wszystkim poszukującym profesjonalnych nauczycieli gorąco polecam Martę i Marcina. To zgrany duet, który świetnie się nawzajem uzupełnia.