Co mówią o Warsztatach?

Żaneta

Uczestniczyłam już w większości zajęć Nocnej Sowy :D Aktualnie, od dobrych paru miesięcy uczęszczam na treningi słownictwa i jakoś nie mogę przestać! ;) Te zajęcia motywują mnie, żeby mówić po norwesku przede wszystkim w mojej pracy, gdzie większość konwersacji odbywa się niestety po angielsku. Pomogły mi nie tylko poszerzyć słownictwo, ale tez odblokować się i nie wstydzić mówienia z błędami.

Jako ze uwieeeelbiam fonetykę – NS trafiła też w dziesiątkę z treningami wymowy, które są moimi ulubionymi zajęciami!

Czytanie na głos, powtarzanie, słuchanie swojego głosu, dyktanda, sposób w jaki są przygotowane ćwiczenia- sprawiają, że bardzo szybko poznaje się i zapamiętuje wymowę, akcent i melodię norweskiego.

Na koniec – warsztaty, które były moimi pierwszymi – Zaczynam mówić, Uczę się mówić, Rozwijam.

Są rewelacyjnym sposobem na rozpoczęcie przygody z norweskim! Nie ma nudy i odbębniania zadań z podręczników. Jest kreatywnie. Wszystkie ćwiczenia są naprawdę dobrze przemyślane, a gramatyka przekazywana przez Martę i Marcina w bardzo jasny, zrozumiały sposób. W ćwiczeniach wykorzystywane jest nowe słownictwo z zajęć, co pozwala o wiele szybciej zapamiętać nowe słowa niż tradycyjne wkuwanie na pamięć w domu, po zajęciach.

Do tego wszystkiego dochodzi przyjazna atmosfera, ciekawi ludzie, małe grupy, fajne miejsce zajęć, no i przede wszystkim prowadzący – Marta z Marcinem, którzy uczą norweskiego z pasją!

Ach, polecam również wspólne wypady z NS poza zajęciami! ;)